Mamigo Luli Chef

Luli Chef s dětským prostíráním ZDARMA

Seznamte se s vaším osobním kuchařem. Luli Chef má objem 350 ml a proto navaří porci přesně pro vás. Mixované i nemixované polévky, dětské příkrmy a přesnídavky, rostlinná mléka i smoothies. NENÍ určen pro přípravu kaší. Luli Chef má dotykový displej a funkci Odložený start.
Stačí do něho vložit suroviny, vybrat správný program a nechat Luli Chef pracovat. Jídlo či nápoj budete mít hotové za 2 až 18 minut. Jídla z Luli Chefa jsou vždy ze zeleniny, obilovin, ovoce, ořechů či semínek. Proto jsou zdravé a výživné.
Je skvělý do rodiny k malému miminku na vaření příkrmů, ale také do všech domácností, kde zdravé stravě neholduje celá rodina a chcete proto vařit v menším objemu. Život usnadní i studentům na kolejích, mladým párům, v singles domácnostech či seniorům. Ocení ho i všichni, kdo chtějí zapracovat na své štíhlé linii, protože jídlo z něj je bez mléka, mouky a živočišných tuků. Díky lahodným rostlinným mlékám je užitečným pomocníkem i pro všechny alergiky.

AKCE: Luli Chef a dárek: dětské prostírání - vybarvovací podložka Luli (Luli Učí nebo Luli vaří dle náhodného výběru) celkem za pouhých 3370 Kč.

3 370,00 Kč

Produkty v balíčku

Vybarvovací podložka Luli Vybarvovací podložka Luli 1 ks
Luli Chef Luli Chef 1 ks
DÁREK


Vaření s Luli Chefem je jednoduché

Názov obrázka

Pro koho je Luli Chef


Batolata


Děti


Maminky


Pro štíhlou linii


Mladé páry a singles


Senioři

 


Vaření s Luli Chefem je jednoduché. Podívejte se, jak snadno připravíte hráškový krém.