Mamigo Produkty Luli Chef (350ml)

Luli Chef


Luli Chef je nedostupný, nahradil jej nový model Luli Chef Midi.


Luli Chef je váš osobní kuchař. Má objem 350 ml a proto navaří porci přesně pro vás. Mixované i nemixované polévky, dětské příkrmy a výživy, kaše, rostlinná mléka i smoothies. Luli Chef má dotykový displej a funkci Odložený start.

Luli Chef


Je skvělý do rodiny k malému miminku na vaření příkrmů či rychlého obědu pro maminky na mateřské. Hodí se také domácností, kde zdravé stravě neholduje celá rodina a chcete proto vařit v menším objemu. Život usnadní i studentům na kolejích, mladým párům, v singles domácnostech či seniorům. Ocení ho i všichni, kdo chtějí zapracovat na své štíhlé linii, protože jídlo z něj je bez mléka, mouky a živočišných tuků. Díky lahodným rostlinným mlékám je užitečným pomocníkem i pro všechny alergiky.


Co je Luli Chef?


Názov obrázka
Názov obrázka

Luli Chef je váš osobní kuchař, který vaří zdravě. Jeho objem je 350 ml a proto připraví přesně jednu porci. Jídlo budete mít tak vždy čerstvé. Stačí do něho vložit suroviny, vybrat správný program a nechat Luli Chef pracovat. Jídlo či nápoj budete mít hotové za 2 až 18 minut. Jídla z Luli Chefa jsou vždy ze zeleniny, obilovin, ovoce, ořechů či semínek. Proto jsou zdravé a výživné.


Luli Chef má na dně nádoby nůž, který díky svému vysokému výkonu dokáže rozmixovat veškeré suroviny do lahodné krémové podoby. Pokud ale dostanete chuť na nemixovanou polévku s kousky zeleniny, Luli Chef ji hravě zvládne, protože má také program na přípravu nemixovaných polévek. Luli Chef dokáže vařit a současně mixovat, díky čemuž ušetříte spoustu špinavého nádobí a čas.


Obsluha Luli Chefa je velmi jednoduchá, dotykový displej a 5 programů jídel z něj činí skvělého pomocníka. S funkcí Odložený start potěší ty, kteří chtějí mít hotovou například polévku, když se vrátí z výletu nebo přesnídavku, když ráno vstanou. Start lze odložit o 2/4/6/8/12 hodin.


Chcete-li připravit polévku, stačí do něj vložit nakrájené suroviny na menší kousky a zvolit si, zda máte chuť na mixovanou nebo polévku s kousky. Při přípravě přesnídavek, kaší či rostlinných mlék vám poslouží praktická odměrka, která je součástí balení.


Objem: 350 ml

Napětí: 220V

Frekvence: 50Hz

Výkon ohřevu / výkon mixování: 550 W / 100 W

Otáčky: 15.000

Materiály: nerez, plast


Luli Chef je nedostupný, nahradil jej nový model Luli Chef Midi.

Vaření s Luli Chefom je jednoduché

Názov obrázka
 

Pro koho je Luli Chef


Batolata

Aby děti prospívaly, zdravá strava je důležitá. Domácí čerstvé příkrmy jsou ideální volba. Luli Chef je navaří v malém objemu, proto je můžete připravit vždy čerstvě.Děti

Potřebujete rychle a zdravě navařit pro vaše dítě, které se zrovna vrátilo ze školky či školy? Vyberte Luli Chefa a udělejte mu rychlou a zdravou polévku či přesnídavku.Maminky

Dopřejte si zdravé a vydatné jídlo. Vaše tělo to potřebuje. Luli Chef vám navaří za 2-18 minut. Ušetříte čas a místo stání za sporákem se můžete věnovat například vašim dětem.


 

Vaření s Luli Chefem je jednoduché. Podívejte se, jak snadno připravíte hráškový krém. 

Programy Luli Chef

Názov obrázka


PlantMilk

18 minutový program přípravy jakéhokoli rostlinného mléka z ořechů (mandle, kešu, kokos, lískové ořechy apod.), ovsa, špaldy, rýže, sóji a pod. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.


Názov obrázka


Puree

17 minutový program přípravy ovocných výživ bez přidání obilovin. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.


Názov obrázka


Soup

17 minutový program přípravy krémových mixovaných polévek, kaší a dětských příkrmů s přidáním obilovin. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.


Názov obrázka


Smoothie

2 minutový program přípravy ovocných nebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingredience a jako jediný program nevaří a neohřívá. Lze jej použít také k čištění Luli Chefa.

Názov obrázka


Cook

11 minutový program přípravy nemixovaných polévek s kousky zeleniny. Ohřev dosáhne 100 °C.


 


Luli Chef navaří pro vásDětské příkrmy


Dětské výživy


Mixované polévky


Nemixované polévky


Rostlinná mléka


Smoothies


Jiné pochoutky