Mamigo Produkty Luli Chef (350ml) Co je Luli Chef

Luli Chef


Luli Chef je nedostupný, nahradil jej nový model Luli Chef Midi.


Luli Chef je váš osobní kuchař. Má objem 350 ml a proto navaří porci přesně pro vás. Mixované i nemixované polévky, dětské příkrmy a výživy, kaše, rostlinná mléka i smoothies. Luli Chef má dotykový displej a funkci Odložený start.

Luli Chef


Je skvělý do rodiny k malému miminku na vaření příkrmů či rychlého obědu pro maminky na mateřské. Hodí se také domácností, kde zdravé stravě neholduje celá rodina a chcete proto vařit v menším objemu. Život usnadní i studentům na kolejích, mladým párům, v singles domácnostech či seniorům. Ocení ho i všichni, kdo chtějí zapracovat na své štíhlé linii, protože jídlo z něj je bez mléka, mouky a živočišných tuků. Díky lahodným rostlinným mlékám je užitečným pomocníkem i pro všechny alergiky.


Co je Luli Chef?


Názov obrázka
Názov obrázka

Luli Chef je váš osobní kuchař, který vaří zdravě. Jeho objem je 350 ml a proto připraví přesně jednu porci. Jídlo budete mít tak vždy čerstvé. Stačí do něho vložit suroviny, vybrat správný program a nechat Luli Chef pracovat. Jídlo či nápoj budete mít hotové za 2 až 18 minut. Jídla z Luli Chefa jsou vždy ze zeleniny, obilovin, ovoce, ořechů či semínek. Proto jsou zdravé a výživné.


Luli Chef má na dně nádoby nůž, který díky svému vysokému výkonu dokáže rozmixovat veškeré suroviny do lahodné krémové podoby. Pokud ale dostanete chuť na nemixovanou polévku s kousky zeleniny, Luli Chef ji hravě zvládne, protože má také program na přípravu nemixovaných polévek. Luli Chef dokáže vařit a současně mixovat, díky čemuž ušetříte spoustu špinavého nádobí a čas.


Obsluha Luli Chefa je velmi jednoduchá, dotykový displej a 5 programů jídel z něj činí skvělého pomocníka. S funkcí Odložený start potěší ty, kteří chtějí mít hotovou například polévku, když se vrátí z výletu nebo přesnídavku, když ráno vstanou. Start lze odložit o 2/4/6/8/12 hodin.


Chcete-li připravit polévku, stačí do něj vložit nakrájené suroviny na menší kousky a zvolit si, zda máte chuť na mixovanou nebo polévku s kousky. Při přípravě přesnídavek, kaší či rostlinných mlék vám poslouží praktická odměrka, která je součástí balení.


Objem: 350 ml

Napětí: 220V

Frekvence: 50Hz

Výkon ohřevu / výkon mixování: 550 W / 100 W

Otáčky: 15.000

Materiály: nerez, plast


Luli Chef je nedostupný, nahradil jej nový model Luli Chef Midi.

Vaření s Luli Chefom je jednoduché

Názov obrázka
 

Pro koho je Luli Chef


Batolata

Aby děti prospívaly, zdravá strava je důležitá. Domácí čerstvé příkrmy jsou ideální volba. Luli Chef je navaří v malém objemu, proto je můžete připravit vždy čerstvě.Děti

Potřebujete rychle a zdravě navařit pro vaše dítě, které se zrovna vrátilo ze školky či školy? Vyberte Luli Chefa a udělejte mu rychlou a zdravou polévku či přesnídavku.Maminky

Dopřejte si zdravé a vydatné jídlo. Vaše tělo to potřebuje. Luli Chef vám navaří za 2-18 minut. Ušetříte čas a místo stání za sporákem se můžete věnovat například vašim dětem.


 

Vaření s Luli Chefem je jednoduché. Podívejte se, jak snadno připravíte hráškový krém. 

Programy Luli Chef

Názov obrázka


PlantMilk

18 minutový program přípravy jakéhokoli rostlinného mléka z ořechů (mandle, kešu, kokos, lískové ořechy apod.), ovsa, špaldy, rýže, sóji a pod. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.


Názov obrázka


Puree

17 minutový program přípravy ovocných výživ bez přidání obilovin. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.


Názov obrázka


Soup

17 minutový program přípravy krémových mixovaných polévek, kaší a dětských příkrmů s přidáním obilovin. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.


Názov obrázka


Smoothie

2 minutový program přípravy ovocných nebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingredience a jako jediný program nevaří a neohřívá. Lze jej použít také k čištění Luli Chefa.

Názov obrázka


Cook

11 minutový program přípravy nemixovaných polévek s kousky zeleniny. Ohřev dosáhne 100 °C.


 


Luli Chef navaří pro vásDětské příkrmy


Dětské výživy


Mixované polévky


Nemixované polévky


Rostlinná mléka


Smoothies


Jiné pochoutky