Mamigo O nás Mamigo tým

O nás

Mamigo tím

Ahojte,


mnozí nás znáte jako MioMatky. MioMat, alias hrnečku vař, jsme přinesli na Slovensko v roce 2013 a od té doby je naší srdeční ❤ záležitostí. Za ten čas si ho oblíbilo desetitisíce zákazníků na Slovensku a po celém světě.


Od MioMatu byl krůček k tomu, abychom nabídku našich produktů rozšířili o další zboží pro maminky, děťátka a šikovnou domácnost. A tak vznikl eshop mamigo.sk. Vytvořili jsme slovenskou značku Luli, pod kterou najdete věci pro dětičky (Luli Kids) a pro domácnost (Luli Home). Spolupracujeme se slovenskou designérkou, která navrhla například design omyvatelných podložek Luli, protože věříme, že lokální nápady prostě více hrají na strunu. 


Sortiment vybíráme tak, aby splňoval nejen funkční, kvalitativní a designové požadavky, ale aby byl šetrný k přírodě. S našimi dodavateli / výrobci se známe osobně a zakládáme si na čestném a férovém přístupu.


Stejně tak máme radost ze všech spoluprací se značkami, blogerkami či portály, které sdílejí podobné názory. Když lidé ladí, práce nás prostě baví