Mamigo Produkty FLASKA Co je vodíková voda

Co je vodíková voda


Co je vodíková voda?

Vodíková voda je voda, která obsahuje rozpuštěné plynné molekuly vodíku.


Co je vodík?

Vodík je nejlehčí a nejjednodušší plynný chemický prvek ve vesmíru. Je bezbarvý a lehký plyn, bez chuti a zápachu, má velmi vysokou hustotu energie. Vodík má velmi malé molekuly, které jsou schopny dobře procházet různými materiály. Molekulární vodík rychle proniká tkáněmi a buňkami a tak se dostane i přes biologické membrány včetně buněčných a nitrobuněčných obalů.


Voda už přece obsahuje molekulu vodíku, proč je třeba dalšího vodíku?

Voda, jak již její chemický vzorec H2O napovídá, obsahuje dva atomy vodíku (tj. jednu molekulu) vázané s atomem kyslíku. Terapeutické účinky mají však pouze samostatné molekuly vodíku, které nejsou vázány s jinými molekulami nebo atomy. Proto molekula vodíku, která je vázána s atomem kyslíku, nemá terapeutické účinky.


Jak působí vodík v těle po vypití vodíkové vody?

Molekula vodíku se po vypití v těle člověka ihned rozkládá na atomy vodíku, které snadno pronikají do buněk a neutralizuje volné radikály. Po neutralizaci volných radikálů vznikne obyčejná voda, která se z těla vyloučí.


Co vlastně dělá FLASKA?

FLASKA pomocí membrány uvolňuje z molekul vody samostatné molekuly vodíku. Děje se to pomocí elektrolýzy, která probíhá ve SPE/PEM membráně umístěné ve spodní části FLASKY. Část vodíku je v plynné formě a část vodíku se rozpustí ve vodě – právě tento má terapeutické účinky. Rozkladem molekuly vody elektrolýzou získáváme samostatné molekuly vodíku a zároveň nám zůstává kyslík, který se uvolňuje do spodního prostoru FLASKY, do vody se přidává díky membráně jen vodík.


Mění FLASKA vlastnosti vody?

FLASKA neupravuje vodu, vyrobí vodíkovou vodu a ta má své původní pH i svoji původní mineralizaci.


Jaké je ORP vodíkové vody ve FLASKE?

Po spuštění jednoho cyklu generování vodíku je ORP vody -347 mV, toto měření je ze zkušební laboratoře na Slovensku.


Říká se, že vodík je těkavý. Dokážu ho tedy dostat do těla?

FLASKA vyrobí vodík, jehož část je v plynné formě, tento vodík po otevření FLASKY ihned vyprchá. Část vodíku se rozpustí ve vodě a právě tento rozpuštěný vodík má v našem těle terapeutické účinky. Obsah vodíku ve vodě lze změřit zkušebním roztokem pro kontrolu přítomnosti molekulárního vodíku ve vodě. Na základě takového měření je prokazatelné, že molekuly plynného vodíku se ve vodě nacházejí a po vypití takové vody se dostanou do organismu. Samozřejmě, že vodík z vody postupně uniká a po několika hodinách poklesne pod terapeutickou hodnotu. Proto doporučujeme vodíkovou vodu vypít obratem po dokončení cyklu generování vodíku.


Není to celé nějaký výmysl?

Vodíku a jeho vlivu na organismus se věnuje řada špičkových vědců, z asijských zemí (hlavně Korea a Japonsko) se přesouvá jeho výzkum i do USA, kde vznikl například Institut molekulárního vodíku, www.molecularhydrogeninstitute.com. Na téma vlivu vodíku existuje tisíce studií a dokonce se mu věnuje i Slovenská Akademie Věd.


Názov obrázka

FLASKA, láska na první doušek. Vyrobí vodíkovou vodu stisknutím tlačítka. Dopřejte vašemu tělu pitný režim v té nejkvalitnější formě. FLASKA je ze skla. NYNÍ adaptér na balené vody součástí balení!3600 Kč


KOUPIT