Mamigo Produkty Luli Chef Midi (450 - 600 ml) Co je Luli Chef Midi

Luli Chef Midi


Luli Chef Midi má objem 450 – 600 ml a proto navaří porci jídla pro jednoho či dva dospěláky nebo hladové teenagery. Mixované i nemixované polévky, kaše, rostlinná mléka, výživy i smoothies připraví za vás stisknutím tlačítka. Luli Chef Midi dokáže udržovat jídlo teplé (60°C) až 2 hodiny, má dotykový displej a funkci Odložený start.

Luli Chef Midi


Luli Chef Midi se hodí do každé domácnosti, ve které chcete navařit jídlo pro jednoho či dva. Single domácnost, mladý pár, větší rodina, kde zdravé stravě neholdujete všichni nebo senioři. Luli Chef Midi si u vás najde své místo. Díky svému objemu navaří buď jednu větší (450 ml), nebo dvě menší porce (celkem 600 ml). Luli Chef Midi se rád zabydlí i na kolejích a ocení ho i všichni, kteří chtějí zapracovat na své štíhlé linii, protože jídlo z něj je bez mléka, mouky a živočišných tuků. Díky lahodným rostlinným mlékám je užitečným pomocníkem i pro všechny alergiky.

Co je Luli Chef Midi?


Názov obrázka
Názov obrázka
Názov obrázka
Názov obrázka

Luli Chef Midi připraví jídlo za vás. Vložte do něj suroviny, vyberte program a o zbytek se postará sám. Vy se zatím můžete věnovat jiným činnostem a pokud náhou nebudete k dispozici, když Luli Chef Midi dovaří, žádný strach. Po dovaření automaticky zapne funkci Warm a vaše uvařené jídlo bude 2 hodiny udržovat teplé (60°C). S Luli Chefem Midi je radost navařit si vždy čerstvé jídlo. Jednu nebo dvě porce budete mít hotové za 2 až 27 minut. Jídla jsou vždy ze zeleniny, obilovin, ovoce, ořechů či semínek. Proto jsou zdravé a výživné.


Luli Chef Midi má na dně nádoby nůž, který díky svému vysokému výkonu dokáže rozmixovat veškeré suroviny do lahodné krémové podoby. Pokud ale dostanete chuť na nemixovanou polévku s kousky zeleniny, Luli Chef ji hravě zvládne, protože má také program na přípravu nemixovaných polévek. Luli Chef Midi dokáže vařit a současně mixovat, díky čemuž ušetříte spoustu špinavého nádobí a čas.


Obsluha Luli Chefa Midi je velmi jednoduchá, dotykový displej a 6 programů jídel z něj činí skvělého pomocníka. S funkcí Odložený start potěší ty, kteří chtějí mít hotovou například polévku, když se vrátí z výletu nebo přesnídavku, když ráno vstanou. Start lze odložit o 1 - 12 hodin.


Chcete-li připravit polévku, stačí do něj vložit nakrájené suroviny na menší kousky a zvolit si, zda máte chuť na mixovanou nebo polévku s kousky. Při přípravě přesnídavek, kaší či rostlinných mlék vám poslouží praktická odměrka, která je součástí balení.


Objem: 450 - 600 ml

Napětí: 220V

Frekvence: 50Hz

Výkon ohřevu / výkon mixování: 650 W / 150 W

Otáčky: 20.000 +/- 15%

Materiály: nerez, plast

Barevné verze: bílá, mentolová


 


Co dokáže Luli Chef Midi?Vaření s Luli Chefom Midi je jednoduché

Názov obrázka
 

Pro koho je Luli Chef MidiPro štíhlou linii

Objem Luli Chefa je 450 – 600 ml a proto vám nedovolí přejídat se, čímž pohlídá vaši linii. Navíc jídlo z něho je zdravé, bez mouky, mléka či tuků.


Mladé páry a singles

Ne v každé domácnosti jsou všichni nakloněni zdravé stravě. Luli Chef Midi je proto ideální do rodiny, chcete-li si zdravé jídlo připravovat v menších objemech. Nebo pokud žijete domácnosti s jedním nebo dvěma členy.


Senioři

Pokud vaření ve velkém není pro vás, poslouží vám Luli Chef Midi. Navaří vám jednu až dvě porce, takže jídlo budete mít vždy čerstvé a nemusíte jej skladovat. Jídlo z Luli Chefa Midi je zdravé a výživné, proto vám pomůže udržet si zdraví a být v kondici.

 


Programy Luli Chef Midi

Názov obrázka


PlantMilk

27 minutový program přípravy jakéhokoli rostlinného mléka z ořechů (mandle, kešu, kokos, lískové ořechy apod.), ovsa, špaldy, rýže, sóji a pod. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.


Názov obrázka


Soup / Puree

20 minutový program přípravy krémových mixovaných polévek, kaší, detských výživ a příkrmů. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.

Názov obrázka


Warm

program, který udržuje teplotu navařeného jídla na 60°C po dobu 2 hodin. U programů PlantMilk, Soup / Puree a Cook se funkce Warm zapne automaticky po dokončení programu.

Názov obrázka


Cook

10 minutový program přípravy nemixovaných polévek s kousky zeleniny. Ohřev dosáhne 100 °C.

Názov obrázka


Smoothie

2 minutový program přípravy ovocných nebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingredience a jako jediný program nevaří a neohřívá. Lze jej použít také k čištění Luli Chefa.

Názov obrázka


Clean

1 minutový program určený k čištění Luli Chefa Midi.