Mamigo Produkty Luli Chef Mini (180 - 300ml) Co je Luli Chef Mini

Luli Chef Mini

Vaření pro miminko - k tomu je Luli Chef Mini stvořený! Napařená zeleninka či masíčko, lahodný příkrm, polévka, rostlinné mléko, ale i umělé kojenecké mléko, které udržuje vymixované a teplé po dobu 1 hodiny. To vše zvládne za vás. A ještě se i sám vyčistí. Stačí stisknout tlačítko na dotykovém displeji a je to. Objem 180 – 300 ml jej předurčuje na pomocníka do každé rodiny s miminkem. Že to zní až příliš dokonale? Ano. Luli Chef Mini je jednoduše dokonalý.

Luli Chef Mini


Luli Chef Mini ocení především maminky. S miminkem máte plné ruce práce a proto pomocník, který navaří za vás, je k nezaplacení. Jídlo bude zdravé, chutné a jen ze surovin, které si do něj sami vložíte. Začínáte s prvními příkrmy? Luli Chef Mini se hlásí o slovo. Stačí do něj vložit zeleninku a na kousky nakrájené maso, zalít vodou a zmáčknout tlačítko. Cca za 20 minut je příkrm uvařený a vymixovaný. Stejně jednoduše uvaříte i polévku, rostlinné mléko, kaši či napaříte zeleninku - délku napařování si určíte sami, od 5 do 30 minut. Díky objemu 180 - 300ml připravíte porci tak akorát pro miminko a případně i další děťátko. Pokud je vaše děťátko na umělém kojeneckém mléce určitě oceníte, že Luli Chef Mini připraví mléko za vás. Průběžně jej mixuje a ohřívá na teplotu, kterou si určíte, po dobu 1 hodiny.


Co je Luli Chef Mini?

Luli Chef Mini Bily
Luli Chef Mini mentolovy
Luli Chef Mini s naparovaci nadobou
Luli Chef Mini mentolovy s naparovaci nadobou
Luli Chef Mini programy
Luli Chef Mini vnitřek nádoby
Luli Chef Mini - základna

Luli Chef Mini navaří za vás. Vložte do něj suroviny, vyberte program a počkejte 2 až 30 minut. Zatím se můžete věnovat jiným činnostem – děťátku, domácím pracím či odpočívat. Po dovaření se Luli Chef Mini zvukově ohlásí a jídlo pro vaše děťátko je hotové. Díky malému objemu nemusíte jídlo skladovat, ale připravíte si vždy čerstvé. Jídla jsou vždy ze zeleninky, masíčka, ovoce případně obilovin, ořechů či semínek, podle věku vašeho děťátka. Proto jsou zdravé a výživné.


Luli Chef Mini má na dně nádoby nůž, který díky svému vysokému výkonu dokáže rozmixovat všechny suroviny (i mražené) do lahodné krémové podoby a připravit tak příkrmy, polévky, kaše, výživy, rostlinná mléka i smoothies. S přiloženým napařovacím sítkem zase můžete připravit napařenou zeleninku či maso. Luli Chef Mini se postará také o přípravu umělého kojeneckého mléka. A jelikož dokáže vařit a současně mixovat, ušetříte díky němu spoustu špinavých nádobí a čas.


Obsluha Luli Chefa Mini je velmi jednoduchá, dotykový displej a 6 programů jídel z něj činí skvělého pomocníka. Součástí balení je také praktická odměrka, která vám poslouží při přípravě rostlinných mlék či kaší. Při napařování stačí nasadit na vrch nádoby přibalené napařovací sítko. Luli Chef Mini má také funkci Clean, díky které jej pohodlně vyčistíte již za 1 minutu.


Objem: 180-300 ml

Napětí: 220V

Frekvence: 50Hz

Výkon ohřevu / výkon mixování: 300 W / 120 W

Otáčky: 16.000 +/- 15%

Materiály: nerez, plast

Barevné verze: bílá, mentolová

Objem napařovací nádoby (skládá se ze 2 částí): menší - 200ml, větší - 300ml


 


Co dokáže Luli Chef Mini?

Vaření s Luli Chefom Mini je jednoduché

Luli Chef Mini proces vaření
 

Pro koho je Luli Chef MiniBatolata

Aby děti prosperovaly zdravá strava je důležitá. Domácí čerstvé příkrmy jsou ideální volba. Luli Chef Mini je navaří v malém objemu, proto je můžete připravit vždy čerstvé.


Děti

Potřebujete rychle a zdravě navařit pro vaše dítě, které se zrovna vrátilo ze školky či školy? Vyberte Luli Chefa Mini a udělejte mu rychlou a zdravou polévku či výživu.


Maminky

Dopřejte si zdravé a vydatné jídlo. Vaše tělo to potřebuje. Luli Chef Mini vám navaří za 2-30 minut. Ušetříte čas a místo stání za sporákem se můžete věnovat například vašim dětem.


Programy Luli Chef Mini

Cook / Steam

Cook / Steam

program přípravy nemixované polévky nebo napařená jídla (zelenina, maso, ryby). Délku přípravy jídla si určíte sami (5 - 30 minut).

Nemixovaná polévka: suroviny vložte do nádoby Luli Chefa Mini a zalijte vodou mezi rysky. Ohřev dosáhne 100°C.

Napařené jídlo: suroviny umístěte do napařovacího sítka, které položíte na nádobu Luli Chefa Mini naplněnou vodou mezi ryskami. Tímto způsobem můžete také rozmrazovat jídlo.

Náš tip: Hotové napařené jídlo můžete vložit do nádoby Luli Chefa Mini, zalít vodou mezi rysky a promixovat na programu Smoothie (1 až 5 cyklů, podle toho jak moc chcete mít jídlo vymixované). Vznikne vám pyré.

Smoothie
Smoothie
cca 2 minutový program přípravy ovocných nebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingredience, nevaří ani neohřívá. Sami si určíte počet cyklů mixování (1 - 5).
PlantMilk
PlantMilk
cca 20 minutový program přípravy rostlinných nápojů z rýže, ořechů (kokos, mandle, kešu..), obilovin (oves, špalda...) či luštěnin (sója, cizrna...). Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.
Soup / Puree
Soup / Puree
cca 20 minutový program přípravy příkrmů, mixovaných polévek, výživ či kaší. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.
BabyMilk
BabyMilk
program pro přípravu umělého kojeneckého mléka. Mixuje, ohřívá a udržuje navolenou teplotu (35 - 70°C) po dobu 1 hodiny.
Clean
Clean
cca 1 minutový program určený k čištění Luli Chefa Mini. Mixuje, neohřívá.
 


Recepty z Luli Chefa Mini


Jídlá na páře


Polévky s kousky


Polévky mixované


Rostlinná mléka


Dětské příkrmy


Dětské výživy


Kaše


Jiné pochutky