Mamigo MioMat Co je MioMat
Váš hrnečku vař


Je to jednoduché

Je to jednoduché


Seznamte se s MioMatem - exkluzivním hrnečku vař v krátkém videuMioMat - exkluzivní hrnečku vař

MioMat
Nádoba
Programy

MioMat je váš exkluzivní hrnečku vař. Spojuje v sobě funkce polévkovaru, kašovaru, výrobníka rostlinného mléka a smoothie makera. Krémové polévky, snídaňové kaše, domácí rostlinná mléka nebo čerstvá smoothie připravíte stiskem jediného tlačítka. A to i v RAW kvalitě.


Buďte kreativní, nebojte se experimentovat a kombinovat. Vložte do MioMatu ingredience a pochutnejte si na vašem originálním receptu. MioMat váš nápoj či jídlo připraví do 25 minut, a to úplně sám. Vy mezitím můžete odpočívat, věnovat se dětem nebo domácím pracím. S MioMatem vás žádné stání u plotny nečeká.

Vaření v MioMatu zvládnou nejen maminky, ale i všichni tatínci a dokonce i děti. Užijte si společnou zábavu, kombinujte, vymýšlejte a nechte se překvapit, jak chutná budou vaše díla.

Inspirujte se 500 recepty z naší vlastní dílny. A pokud vám chybí ten váš oblíbený, neváhejte nám napsat.

Fakta o MioMatu:

 • Objem: 1,1 až 1,3 litru, ani víc, ani méně
 • Výkon ohřevu: 800 W
 • Výkon motoru: 250 W
 • Otáčky: 11000 až 22000 / minutu


Co je to RAW?

MioMat s funkcí RAW vám umožní vařit tak, aby se ingredience zahřály maximálně na 42°C. Říká se tomu „syrová strava“, resp. „RAW strava“, díky čemuž v potravinách zůstávají zachovány přírodní enzymy, které se zahříváním ničí. Syrové potraviny jsou bohaté na antioxidanty a ty například pomáhají potlačit příznaky stárnutí nebo snižovat riziko různých onemocnění. 


Pro koho je MioMat?
...úplně pro každého, ale hlavne pro ty, kteří chtejí vařit...

Rýchle a zdravě

Rýchle a zdravě

Domácí kvalitní jídlo bez velké námahy. Krémové zeleninové polévky a snídaňové kaše hotové za 25 minut, vitamíny nabité smoothies za 2 minuty. I v RAW kvalitě.

Dětičkám

Dětičkám

Pohodlné vaření příkrmů, kašiček, polévek bez stání u plotny. Vložte suroviny, stiskněte tlačítko a věnujte se rodině, domácím prácím nebo jen tak relaxujte.

Alergikům na mléko
Alergikům na mléko
Rostlinná mléka dle vlastní chuti bez umělých přísad a konzervantů a to i v RAW kvalitě. Díky MioMatu přesně víte, co pijete.
 


5 programů na vaření


RAW


Raw


15 minutový program na přípravu RAW polévok nebo rostlinných mlék z kokosu, ořechů, arašídů nebo sezamu. Zachová přírodní enzymy a antioxidanty, protože ohřev dosáhne max. 42°C. Je doprovázen mixováním.

Veggie Milk - Cereal


VeggieMilk - Cereal


Krátký, 10 minutový program pro přípravu různých typů rostlinných mlék – makové, jáhlové, pohankové apod. Ohřev dosáhne max. 75°C a je doprovázen mixovaním.

Veggie Milk - Soy


VeggieMilk - Soy


25 minutový program pro přípravu luštěninového rostlinného mléka zo sóji nebo z cizrny. Mléko můžete dochutit např. mákem nebo sezamem. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.

Mash / Soup


Mash/Soup


25 minutový program pro přípravu chutných zeleninových a luštěninových polévek nebo zdravých kaší. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixovaním.

Smoothie


Smoothie


Jen 2 minutový program pro přípravu ovocných, zeleninových a zelených smoothie. Rozmixuje ingredience a jako jediný program nevaří a neohřívá.


Podívejte se na naše videa. Vaření s MioMatem je opravdu jednoduché. Spojuje v sobě funkce polévkovaru, kašovaru, výrobníka rostlinného mléka a smoothie makera.

 


V čem je MioMat jedinečný?


 • MioMat má jen ty programy, které potřebujete a opravdu využijete. Žádná zbytečná tlačítka.
 • Spojuje v sobě funkce polévkovaru, kašovaru, výrobníka rostlinného mléka a smoothie makera.
 • Programy na vaření jsou speciálně vyvinuté pro naše zákazníky.
 • Díky unikátnímu programu RAW lze připravovat tzv. syrovou stravu, kdy se jídlo zahřeje maximálně na 42°C a zachovají se tak přírodní enzymy.
 • Při přípravě rostlinných mlék v MioMatě si můžete zvolit program VeggieMilk - Cereal, který suroviny zahřeje na 75°C, což je ideální např. na ořechová mléka.
 • Na naší stránce najdete více jak 500 receptů - všechny připravujeme my, nebo blogeři se kterými spolupracujeme.
 • K dispozici je tištěný receptář, pro ještě pohodlnější vaření.
 • MioMat má na Slovensku již dlouhou historii - dostupný je od roku 2013. V Čechách od roku 2017.
 • Za ten čas si ho oblíbilo desetitisíce zákazníků. Jak říká mnoho našich zákazníků, bez MioMatu si už nedovedou představit život.
 • MioMat využívají v kuchyni i mnohé blogerky a influencerky, své místo si našel i u profesionálních kuchařů.
 • MioMat je značka, kterou založila Slovenka žijící v Chile. MioMat je dostupný kromě Jižní Ameriky i v USA, Kanadě a ve vybraných evropských zemích.
 • Jsme lokální firma s prozákaznickým přístupem. Poctivě se zabýváme všemi otázkami od našich zákazníků. S MioMatem samy už několik let vaříme, proto rozumíme potřebám našich zákazníků.
 • Na našich sociálních sítích přinášíme tipy na vaření každý den. Kromě toho natáčíme i videa pro lepší představu, jak MioMat funguje.
 • Snažíme se chovat ekologicky a tak v případě, že se MioMat porouchá, tak se ho snažíme nejpre opravit, nikoliv vyhodit.
 • Postupně rozšiřujeme sortiment podle potřeb našich zákazníků.

 • Naše dodavately si poctivě vybíráme a všechny známe osobně.


Používáním této stránky souhlasíte se zpracováváním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací