Mamigo Produkty MioMat Co je MioMat

MioMat

MioMat je váš hrnečku vař. Díky svému objemu 1,1 - 1,3 litru navaří pro celou rodinu pouhým stiskem tlačítka a tak vás odbřemení od množství práce. Bez stání za sporákem připravíte krémové polévky, kaše, příkrmy, výživy, rostlinná mléka i smoothies. Stačí do něj vložit suroviny, zalít vodou, zmáčknout tlačítko a za 2 - 25 minut je vaše jídlo hotové. Milují ho už 10 tisíc zákazníků po celém světě, přidejte se k nim i vy!


Recepty z MioMatu


Seznamte se s MioMatem - exkluzivním hrnčeku vař v krátkem videu
MioMat - exkluzivní hrnečku vař

MioMat cely
MioMat otvoreny
MioMat programy

MioMat je váš hrnečku vař. Spojuje v sobě funkce polévkovaru, kašovaru, výrobníka rostlinného mléka a smoothie makera. Krémové polévky, snídaňové kaše, domácí rostlinná mléka nebo čerstvá smoothie připravíte stiskem jediného tlačítka. A to i v RAW kvalitě.


Buďte kreativní, nebojte se experimentovat a kombinovat. Vložte do MioMatu ingredience a pochutnejte si na vašem originálním receptu. MioMat váš nápoj či jídlo připraví do 25 minut, a to úplně sám. Vy mezitím můžete odpočívat, věnovat se dětem nebo domácím pracím. S MioMatem vás žádné stání u plotny nečeká.

Vaření v MioMatu zvládnou nejen maminky, ale i všichni tatínci a dokonce i děti. Užijte si společnou zábavu, kombinujte, vymýšlejte a nechte se překvapit, jak chutná budou vaše díla.

Inspirujte se 600 receptami z naší vlastní dílny. A pokud vám chybí ten váš oblíbený, neváhejte nám napsat.

Fakta o MioMatu:

  • Objem: 1,1 až 1,3 litru, ani víc, ani méně
  • Výkon ohřevu: 800 W
  • Výkon motoru: 250 W
  • Otáčky: 11000 až 22000 / minutu


Co je to RAW?

MioMat s funkcí RAW vám umožní vařit tak, aby se ingredience zahřály maximálně na 42°C. Říká se tomu „syrová strava“, resp. „RAW strava“, díky čemuž v potravinách zůstávají zachovány přírodní enzymy, které se zahříváním ničí. Syrové potraviny jsou bohaté na antioxidanty a ty například pomáhají potlačit příznaky stárnutí nebo snižovat riziko různých onemocnění.


Rychlé a snadné vaření pro každého

Jak varit v MioMate5 programů na vaření

 
Raw

Raw


15 minutový program na přípravu RAW polévok nebo rostlinných mlék z kokosu, ořechů, arašídů nebo sezamu. Zachová přírodní enzymy a antioxidanty, protože ohřev dosáhne max. 42°C. Je doprovázen mixováním.

veggie milk cereal

VeggieMilk - Cereal


Krátký, 10 minutový program pro přípravu různých typů rostlinných mlék – makové, jáhlové, pohankové apod. Ohřev dosáhne max. 75°C a je doprovázen mixovaním.

veggie milk soy

VeggieMilk - Soy


25 minutový program pro přípravu luštěninového rostlinného mléka zo sóji nebo z cizrny. Mléko můžete dochutit např. mákem nebo sezamem. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.

mash soup

Mash/Soup


25 minutový program pro přípravu chutných zeleninových a luštěninových polévek nebo zdravých kaší. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixovaním.

smoothie

Smoothie


Jen minutový program pro přípravu ovocných, zeleninových a zelených smoothie. Rozmixuje ingredience a jako jediný program nevaří a neohřívá. Lze jej využít u k čištení MioMatu (naplňte jej pouze vodou).

 
 


Pro koho je MioMat?

...úplně pro každého, ale hlavne pro ty, kteří chtejí vařit...

Rychle a zdrave

Rýchle a zdravě

Domácí kvalitní jídlo bez velké námahy. Krémové zeleninové polévky a snídaňové kaše hotové za 25 minut, vitamíny nabité smoothies za 2 minuty. I v RAW kvalitě.

Detickam

Dětičkám

Pohodlné vaření příkrmů, kašiček, polévek bez stání u plotny. Vložte suroviny, stiskněte tlačítko a věnujte se rodině, domácím prácím nebo jen tak relaxujte.

Alergikom na mlieko
Alergikům na mléko
Rostlinná mléka dle vlastní chuti bez umělých přísad a konzervantů a to i v RAW kvalitě. Díky MioMatu přesně víte, co pijete.


Prohlédněte si naše videa. Vaření s MioMatem je opravdu jednoduché. Spojuje v sobě funkce polévkovaru, kašovaru, výrobníka rostlinného mléka a smoothie makera.


Recenze o MioMatu

MioMat používají již 10 tisíce rodin po celém světě. Přesvědčte se, že je to skvělý kuchyňský pomocník.recenze
recenze
recenze
recenze


Co získáte koupí MioMatu?


  • ušetřený čas - místo vaření se věnujte dětem, domácím pracím nebo odpočívejte
  • ušetřené peníze - nekupujte drahé polotovary, vyrobte si zdravé jídlo doma
  • zdravější životní styl - zařaďte do vašeho jídelníčku více rostlinné stravy
  • zdravé jídlo pro celou rodinu - hotové bez práce
  • praktického kuchyňského pomocníka, kterého budete milovat ❤️

Kupte si MioMat ještě dnes.
MioMat
 
Spokojni zakaznici

10 tisíce spokojených zákazníků

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2600 Kč a platbě předem

14 dni na vraceni

14 dní na vrácení

Expresni doruceni

Expresní doručení bezpečně k vám domů


Další recenze našich zákazníků


recenze
recenze
recenze