Mamigo MioMat Co je MioMat
Váš hrnečku vař


Je to jednoduché


Je to jednoduché


Seznamte se s MioMatem v krátkém videuMioMat


MioMat
Nádoba
Programy

MioMat je váš „hrnečku vař“. Krémové polévky, snídaňové kaše, domácí rostlinná mléka nebo čerstvá smoothie připravíte stiskem jediného tlačítka. A to i v RAW kvalitě.


Buďte kreativní, nebojte se experimentovat a kombinovat. Vložte do MioMatu ingredience a pochutnejte si na vašem originálním receptu. MioMat váš nápoj či jídlo připraví do 25 minut, a to úplně sám. Vy mezitím můžete odpočívat, věnovat se dětem nebo domácím pracím. S MioMatem vás žádné stání u plotny nečeká.

Vaření v MioMatu zvládnou nejen maminky, ale i všichni tatínci a dokonce i děti. Užijte si společnou zábavu, kombinujte, vymýšlejte a nechte se překvapit, jak chutná budou vaše díla.

Inspirujte se 400 recepty z naší vlastní dílny. A pokud vám chybí ten váš oblíbený, neváhejte nám napsat.

Fakta o MioMatu:

  • Objem: 1,1 až 1,3 litru, ani víc, ani méně
  • Výkon ohřevu: 800 W
  • Výkon motoru: 250 W
  • Otáčky: 11000 až 22000 / minutu


Co je to RAW?

MioMat s funkcí RAW vám umožní vařit tak, aby se ingredience zahřály maximálně na 42°C. Říká se tomu „syrová strava“, resp. „RAW strava“, díky čemuž v potravinách zůstávají zachovány přírodní enzymy, které se zahříváním ničí. Syrové potraviny jsou bohaté na antioxidanty a ty například pomáhají potlačit příznaky stárnutí nebo snižovat riziko různých onemocnění. 


Pro koho je MioMat?
...úplně pro každého, ale hlavne pro ty, kteří chtejí vařit...

Rýchle a zdravě

Rýchle a zdravě

Domácí kvalitní jídlo bez velké námahy. Krémové zeleninové polévky a snídaňové kaše hotové za 25 minut, vitamíny nabité smoothies za 2 minuty. I v RAW kvalitě.

Dětičkám

Dětičkám

Pohodlné vaření příkrmů, kašiček, polévek bez stání u plotny. Vložte suroviny, stiskněte tlačítko a věnujte se rodině, domácím prácím nebo jen tak relaxujte.

Alergikům na mléko
Alergikům na mléko
Rostlinná mléka dle vlastní chuti bez umělých přísad a konzervantů a to i v RAW kvalitě. Díky MioMatu přesně víte, co pijete.
 


5 programů na vaření


RAW


Raw


15 minutový program na přípravu RAW polévok nebo rostlinných mlék z kokosu, ořechů, arašídů nebo sezamu. Zachová přírodní enzymy a antioxidanty, protože ohřev dosáhne max. 42°C. Je doprovázen mixováním.

Veggie Milk - Cereal


VeggieMilk - Cereal


Krátký, 10 minutový program pro přípravu různých typů rostlinných mlék – makové, jáhlové, pohankové apod. Ohřev dosáhne max. 75°C a je doprovázen mixovaním.

Veggie Milk - Soy


VeggieMilk - Soy


25 minutový program pro přípravu luštěninového rostlinného mléka zo sóji nebo z cizrny. Mléko můžete dochutit např. mákem nebo sezamem. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.

Mash / Soup


Mash/Soup


25 minutový program pro přípravu chutných zeleninových a luštěninových polévek nebo zdravých kaší. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixovaním.

Smoothie


Smoothie


Jen 2 minutový program pro přípravu ovocných, zeleninových a zelených smoothie. Rozmixuje ingredience a jako jediný program nevaří a neohřívá.

 
Používáním této stránky souhlasíte se zpracováváním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací