Mamigo Všechny produkty Luli Chef Midi - mentolový

Luli Chef Midi - mentolový

Luli Chef Midi (450 – 600 ml) se hodí do každé domácnosti. Připraví příkrmy pro miminko, rychlý oběd pro maminky na mateřské, zdravou snídani pro mladou dvojici, večeři pro studenty na kolejích, jídlo pro seniory a postará se io jídelníček pro vás, pokud jste v rodině, kde zdravé stravě neholdujete všichni. Díky svému objemu navaří buď jednu větší porci (450 ml) nebo dvě menší (celkem 600 ml). Ocení ho i všichni, kteří chtějí zapracovat na své šihlé linii, protože jídlo z něj je bez mléka, mouky a živočišných tuků. Díky lahodným rostlinným mlékám je užitečným pomocníkem pro všechny alergiky.


Luli Chef Midi připraví mixované i nemixované polévky, kaše, rostlinná mléka, dětské výživy, příkrmy i smoothies stisknutím tlačítka o 2 – 27 minut. Stačí do něj vložit suroviny a vybrat 1 ze 6ti programů. Má dotykový displej, funkci Odložený start i program na udržování teploty jídla (60°C) po dobu až 2 hodin.

3 600,00 Kč

skladem > 5 ks

Názov obrázka

10 tisíce spokojených zákazníků

Názov obrázka
Doprava zdarma při nákupu nad 2600 Kč a platbě předem
Názov obrázka

14 dní na vrácení

Názov obrázka
Expresní doručení bezpečně k vám domů


S Luli Chefem Midi je vaření jednoduchéVaření ve 3 krocích

Názov obrázka


Pro koho je Luli Chef Midi

Batolata

Děti

Maminky


Pro štíhlou linii


Mladé páry a singles


Senioři


Programy Luli Chef Midi

Názov obrázka

PlantMilk

27 minutový program přípravy jakéhokoli rostlinného mléka z ořechů (mandle, kešu, kokos, lískové ořechy apod.), ovsa, špaldy, rýže, sóji a pod. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.

Názov obrázka

Soup / Puree

20 minutový program přípravy krémových mixovaných polévek, kaší, detských výživ a příkrmů. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.

Názov obrázka

Warm

program, který udržuje teplotu navařeného jídla na 60°C po dobu 2 hodin. U programů PlantMilk, Soup / Puree a Cook se funkce Warm zapne automaticky po dokončení programu.

Názov obrázka

Cook

10 minutový program přípravy nemixovaných polévek s kousky zeleniny. Ohřev dosáhne 100 °C.

Názov obrázka

Smoothie

2 minutový program přípravy ovocných nebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingredience a jako jediný program nevaří a neohřívá.

Názov obrázka

Clean

1 minutový program učený k čištění Luli Chefa Midi.

Podobné produkty

Luli Chef Midi - bílý

Luli Chef Midi - bílý

Luli Chef Midi (450 – 600 ml) se hodí do každé domácnosti. Připraví příkrmy pro miminko, rychlý oběd pro maminky na mateřské, zdravou snídani pro mladou dvojici, večeři pro studenty na kolejích, jídlo...

3 600,00 Kč

Podobné balíčky

Doprava
zdarma
MioMat s receptářem

MioMat s receptářem

Obsah balíčku:

  • MioMat Receptář
  • MioMat - hrnečku vař
4 160,00 Kč