Mamigo Všechny produkty LETNÍ SLEVA 250 Kč na Luli Chef Mini - bílý

LETNÍ SLEVA 250 Kč na Luli Chef Mini - bílý

Luli Chef Mini ocení především maminky. Začínáte s prvními příkrmy? Luli Chef Mini se hlásí o slovo. Stačí do něj vložit zeleninku, zalít vodou a zmáčknout tlačítko. Cca o 20 minut je příkrm uvařený a vymixovaný. Stejně jednoduše uvaříte i polévku, rostlinné mléko, kaši či napaříte zeleninku - délku napařování si určíte sami, od 5 do 30 minut. Díky objemu 180 - 300ml připravíte porci tak akorát pro miminko a případně i další děťátko. Pokud je vaše děťátko na umělém kojeneckém mléce určitě oceníte, že Luli Chef Mini připraví mléko za vás. Průběžně jej mixuje a ohřívá na teplotu, kterou si určíte, po dobu 1 hodiny. 


Luli Chef Mini má 6 programů. Vložte do něj suroviny, vyberte program a počkejte 2 až 30 minut. Zatím se můžete věnovat jiným činnostem – děťátku, domácím pracím či odpočívat. Po dovaření se Luli Chef Mini zvukově ohlásí a jídlo je hotové. Díky malému objemu nemusíte jídlo skladovat, ale připravíte si vždy čerstvé. Jídla jsou vždy ze zeleninky, ovoce, masa případně obilovin, ořechů či semínek, podle věku vašeho děťátka. Proto jsou zdravá a výživná.


Luli Chef Mini má na dně nádoby nůž, který díky svému vysokému výkonu dokáže rozmixovat všechny suroviny (i mražené) do lahodné krémové podoby a připravit tak příkrmy, polévky, kaše, výživy, rostlinná mléka i smoothies. S přiloženým napařovacím sítkem (2 napařovací nádoby o objemu 300ml a 200ml) zase můžete připravit napařenou zeleninku či maso. Luli Chef Mini se postará také o přípravu umělého kojeneckého mléka. A jelikož dokáže vařit a současně mixovat, ušetříte díky němu spoustu špinavého nádobí a čas.


AKCE: Letní SLEVA 250 Kč s kódem "letomini24". Platí do 24.6.2024 včetně.

3 600,00 Kč

Produkty v balíčku

Luli Chef Mini - bilý Luli Chef Mini - bilý 1 ks
Objem
180 - 300ml
Názov obrázka

10 tisíce spokojených zákazníků

Názov obrázka

Doprava zdarma při nákupu nad 2600 Kč a platbě předem

Názov obrázka

14 dní na vrácení

Názov obrázka
Expresní doručení bezpečně k vám domů
 


Co dokáže Luli Chef Mini?

Vaření s Luli Chefom Mini je jednoduché

postup


Pro koho je Luli Chef Midi

Batolata

.

Děti

Maminky


Programy Luli Chef Mini

Cook / Steam

Cook / Steam

program přípravy nemixované polévky nebo napařená jídla (zelenina, maso, ryby). Délku přípravy jídla si určíte sami (5 - 30 minut).

Nemixovaná polévka: suroviny vložte do nádoby Luli Chefa Mini a zalijte vodou mezi rysky. Ohřev dosáhne 100°C.

Napařené jídlo: suroviny umístěte do napařovacího sítka, které položíte na nádobu Luli Chefa Mini naplněnou vodou mezi ryskami. Tímto způsobem můžete také rozmrazovat jídlo.

Náš tip: Hotové napařené jídlo můžete vložit do nádoby Luli Chefa Mini, zalít vodou mezi rysky a promixovat na programu Smoothie (1 až 5 cyklů, podle toho jak moc chcete mít jídlo vymixované). Vznikne vám pyré.

Smoothie


Smoothie

cca 2 minutový program přípravy ovocných nebo zeleninových smoothies. Rozmixuje ingredience, nevaří ani neohřívá. Sami si určíte počet cyklů mixování (1 - 5).

PlantMilk

PlantMilk

cca 20 minutový program přípravy rostlinných nápojů z rýže, ořechů (kokos, mandle, kešu..), obilovin (oves, špalda...) či luštěnin (sója, cizrna...). Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.

Soup / Puree

Soup / Puree

cca 20 minutový program přípravy příkrmů, mixovaných polévek, výživ či kaší. Ohřev dosáhne 100°C a je doprovázen mixováním.

BabyMilk

BabyMilk

program pro přípravu umělého kojeneckého mléka. Mixuje, ohřívá a udržuje navolenou teplotu (35 - 70°C) po dobu 1 hodiny.

Clean

Clean

cca 1 minutový program určený k čištění Luli Chefa Mini. Mixuje, neohřívá.


Recepty z Luli Chefa MiniJídla na páře


Polévky s kousky


Polévky mixované


Rostlinná mléka


Dětské příkrmy


Dětské výživy


Kaše


Jiné pochoutky

Podobné balíčky

Objem
180 - 300ml
LETNÍ SLEVA 250 Kč na Luli Chef Mini - mentolový

LETNÍ SLEVA 250 Kč na Luli Chef Mini - mentolový

Obsah balíčku:

  • Luli Chef Mini - mentolový
3 600,00 Kč